Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi jelentkezés?

E-felvételi jelentkezés?

Figyelt kérdés
Milyen dokumentumokat kell csatolnom? Érettségi bizonyítvány, 11. és 12. évfolyam bizonyítványa, annak az évnek a bizonyítványa, amiben szerepel a term. tudományos jegyem (föcit viszem, és annak az utolsó két éve a 10. és 11. osztály volt, tehát akkor gondolom a 10. évi bizonyítványom is kell), nyelvvizsga bizonyítvány? Ennyi a kötelező? Nincsenek sport- és versenyeredményeim. És ezek hogy? Szkennelve? Ja, meg írta az egyetem, hogy csatoljak önéletrajzot, motivációs levelet is. Azt lehet úgy, hogy word fájlt csatolok? És ha most fogok érettségizni, akkor elég ha ezeket majd július 10-ig csatolom egyszerre, vagy ami már most megvan, azt most rakjam fel? Bocsi a sok kérdésért, de nagyon félek, nem akarok semmit elrontani. :D Köszi!
2013. febr. 20. 13:36
 1/2 reptoid ***** válasza:

Scannelheted is, de ha csak fényképeződ van, jó lefotózva is.

Ráérsz mindent júliusig beküldeni. Majd mikor ballagsz, akkor majd nyafognak, hogy küldd minél hamarabb az iskolás bizit, de az is ráér július egyébként.

Az önéletrajzot, motivációs levelet, ilyesmit szerintem nem az efelvis részhez kell csatolni, hanem közvetlenül az egyetemnek. Legalábbis az ilyesmit így szokták, mindenképp hívd fel a szakod tanulmányi osztályát. Nem kell tőlük félni, általában fiatalok ülnek ott :)

2013. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :) Ezt írta a honlap:

A jelentkezéshez csatolandó egyéb dokumentumok:

-önéletrajz

-motivációs levél


Szóval szerintem a jelentkezéshez kell :D

2013. febr. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!