Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolába menjek ha...

Milyen iskolába menjek ha rendezvényszervező szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Rendezvényszervező szeretnék lenni de nem tudom, hogy OKJ-s szakra vagy főiskolára menjek, én legszívesebben az utóbbira mennék, de ott kimondottan nincs rendezvényszervező szak csak ha jól tudom az Andragógiai szakon belül de itt nem tudom igazából hogy mennyi maga a rendezvényszervezés és mennyi lehet más. ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném!!
2013. febr. 22. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp rendezvényszervező akarsz lenni, arra nem fogsz így iskolát találni.

Kodolányin van andragógia- művelődés szervező alapszak.

2013. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és erről az iskoláról mi a vélemény? meg pl mennyi a ponthatár? de igazság szerint nem is biztos hogy itthon fogok tanulni kb 10% csak azért szeretnék itthon is jelentkezni
2013. febr. 22. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Tavalyi pont határok.

2013. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! EZ az iskola tetszene de felejtős mert egy tantárgyat emelt szinten kell teljesíteni én meg már leadtam az érettségi jelentkezési lapot és már nem lehet módosítani.
2013. febr. 22. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen ezt is néztem de Andragógiai szakra kell egy emelt érettségi ami nekem nem lesz.. :S
2013. febr. 22. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok jobbat. Ha van lehetőséged külföldre menni, akkor próbálkozz ott, mert így itthon csak okj-s tanfolyamon tudnád elvégezni. De az egy ilyen szakmában szerintem édes-kevés.
2013. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát sokat nézelődtem itt gyakori kérdéseke és láttam olyan válaszokat, hogy semmi végzettségük nincs de úgy rendezvényszervezők. remélem kint találok ilyen szakot és ott legalább normálisan meg lehet élni belőle :) nagyon szépen köszönöm a válaszaid! :)
2013. febr. 22. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Turizmus-vendéglátáson belül van rendezvényszervező szakirány.
2013. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

BKF-en van turizmus-vendéglátás szak, azon belül a hivatásturizmus szakirányon tanulhatsz rendezvényszervezést. Ehhez a szakhoz nem kell emelt szintű érettségi, szóval szerintem gondold át :):

[link]

2013. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!