Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van külön okmány a felsőoktatá...

Van külön okmány a felsőoktatási felvételi lapon kívül, amit be kell küldeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van-e egy külön lap, amivel az érettségi eredményeket, és a bizonyítvány jegyeit fel kell tüntetni? Július 10. a határidő, és nem tudom, hogy ezen iratok pótlására csak elég beküldenem a fénymásolatot vagy ehhez is van egy külön lap, amivel együtt kell beküldeni?

2013. febr. 24. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs rá külön lap, csak a felvis lap kell és az érettségi,bizonyítvány,hátrányos helyzet, stb igazolására szóló dokumentumok fénymásolata. Esetleg ha az egyetem külön kér, akkor még csatolni kell ezekhez motivációs levelet, vagy amit kér.
2013. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért kérdeztem mert a lapot március 1.-ig kell leadni, de a bizonyítványt csak április-májuk környékén kapjuk meg, és nem tudtam, hogy ilyenkor mi a teendő.
2013. febr. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!