Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű matekérettségin...

Középszintű matekérettségin így reális a 90% körüli eredmény?

Figyelt kérdés

Tavaly négyes voltam,idén lehet ötös leszek,de amúgy négyes-ötös határán táncolok.Járok különtanárhoz is.

De nem érzem magam matekzseninek...


2013. febr. 25. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A középszintű matek érettségi olyan egyszerű, hogy ha véletlenszerűen irkálnál válaszokat bekötött szemmel, akkor is átmennél. Ne parázz. (Persze ne szard le, tanulj, de nevetni fogsz rajta, amikor meglátod)
2013. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Kérdező nem átmenni akar, hanem 90%-ot írni. Az azért nem olyan egyszerű. (csak meg kell nézni a tavalyi eredményeket)
2013. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Baromira nem mond semmit a matek jegyed. Az teljesen tanár és iskolafüggő.

Én voltam 3-as is matekból anno, mégis 100%-os lett a matek érettségim.

Ezzel szemben volt olyan végig 5-ös tanuló, akinek csak 4-es lett. Sőt, olyan is, aki 4-es volt, érettségin meg 2-est kapott.

2013. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!