Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap reggel megyek AFP...

Holnap reggel megyek AFP vérvételre. Van olyan dolog amit nem szabad innom vagy ennem mostantól, hogy az eredmény reális legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ninncsen semmi nyugodtan ehetsz ihatsz elötte bármit csak cukorterhelés elött nem szabad enni és inni.
2010. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vizsgálat magzati fehérjét keres a a véredben, ezt nem befolyásolja, hogy mit eszel vagy iszol.
2010. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tejet, tejterméket mondta a védőnőm, előtte való este nem javasolta ezek fogyasztását.
2010. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmitőlo nem kell tartózkodnod. És nem is kell éhgyomorra menni.

Ha esetleg nem lesz az AFP-d a tartományban ( 0,7-2,5 MoM ) akkor se idegeskedj majd. Csak azért írom előre, mert amikor én meghallottam, hogy az enyém csak 0,47, kétségbe estem. Két hét iszonyatos várakozás volt utána, mire Pestre időpontot kaptam a SOTE-ra genetikai tanácsadásra, ahol közölték egy alapos UH után, hogy a baba egészséges. Szóval eleve úgy menj holnap a vérvételre, hogy annak az eredménye már szinte sehol nem mérvadó. Sok országban már nem is nézik.


Sok sikert holnapra.

26 hetes kismama

2010. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, túl vagyok a vérvételen, mostmár csak az eredményre kell várnom 2 hetet!:)
2010. márc. 12. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!