Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elveheti a tanár a telefont...

Elveheti a tanár a telefont szünetben?

Figyelt kérdés

Szünetben vártunk fizika terem előtt még volt vagy 5 percünk óráig a kezemben volt csak semmit sem csináltam vele csak nehogy kiessen a zsebemből vagy ellopják a táskámból. Erre jön ki ének tanár a tanáriból és azt mondja: Add ide a telefonod! Majd jövőhéten felelsz énekből és ha 4-est kapsz visszakapod!

Ezt én nem érzem valami igazságosnak.. Van joga elvenni? Nem zavart órát.. Ennyi erővel én is elvehetném a tanári asztaláról és mondjuk egy év végi 5-ösért visszaadhatnám..

Ezt előríja valami törvény, hogy el veheti e vagy egyáltalán el kell e vennie ilyenkor? Mert komolyan holnap beszélni fogok az igazgatóval, mert úgy van ha először veszik el óra után vissza kell adni, ha sokadszor akkor a szülő jöhet be érte. Tőlem először vették el.. Házirend szerint vissza kell adnia.. De nem tette.. Fordulhatok majd kémia után az igazgatóhoz? (Ő a kémiatanárunk..)

Értelmes válaszokat, köszi!


2013. febr. 25. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem igen, szólj neki. Elvileg órákon kívül azt csinálsz a telóddal amit akarsz..
2013. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!