Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanárok! Nektek már volt...

Tanárok! Nektek már volt dolgotok olyan diákkal, aki nyíltan vállalta a homoszexualitását? Hogyan viselkedtetek vele? Vagy esetleg olyannal aki nem nyíltan, de sejthető volt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene másképp viselkedni vele?
2013. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Ő is ember, tehát emberként kell továbbra is kezelni.

De mivel más és ki van téve a többiek számára céltáblának, ezért abban amiben jó a többiek elé kell állítani mint követendő példát.

Amerigo Tot, Csajkovszkij, Ferencsik János, hogy csak az ismertebbeket említsem akik sok csodás dolgot adtak a világnak.

Ne felejtsük el, hogy az evolúció bármit kihozhat az egyéből, tehát amennyien vagyunk annyi félék!

2013. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, engem nem kell meggyőzni, itt én vagyok a homoszexuális diák. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a tanárok mit gondolnak, mennyire érdekli ez őket, vagy inkább a diákot látják bennem, és nem azt, hogy máskor mit csinálok. Mert ahogy én látom, sajnos szeretnek az emberek túlságosan a másik magánéletébe belemenni.
2013. febr. 23. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Volt, semmi extra. Nem reklámozta, de fiú létére lányos mozdulatai voltak, meg az átlagosnál gátlásosabb volt - mondjuk minden második ember az átlagosnál gátlásosabb :)


Érettségi után mondta, hogy Budapestre költözött, mert ott sokkal elfogadóbbak a melegekkel, vannak melegbárok, tökjó.


Aztán összejött egy férfias német nővel, és azóta Németországban vele él.

2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán összejött egy férfias német nővel, és azóta Németországban vele él."

Ezt most nem értem xD

Akkor biszex?

2013. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
35%

Ne mondj a tanároknak semmit, mert kicsinálnak.

Mindent meg fognak tenni, hogy megbuktassanak, eltüntessenek az iskolából.

Homofóbok mind.

2013. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, nyilván nem mondok senkinek semmit, de a mozdulatokból, gesztusokból, érdeklődési körből, abból, hogy csak lány barátaim vannak levághatják. Ezért érdekelt, hogy ha valaki levágja, akkor vajon mit gondol.
2013. febr. 23. 17:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja de megbuktatni elég nehéz lenne, úgy kb. 12 éve kitűnő vagyok mindenből. :)
2013. febr. 23. 17:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ők szerintem azt is előbb gondolják, hogy azért vagy mindig lányokkal, mert akkora nőcsábász vagy. Ennél sokkal feltűnőbb jelekből sem biztos, hogy erre gondolnának.
2013. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy iskolája meg tanárja válogatja.

Pl az enyémben minden tanár nagyon rendes és kedves, ők tuti nem csinálnának/csinálnak ebből problémát. Biztos van aki nem értene ezzel egyet de nem szállnának rám.

De viszont nővérem iskolájába már lehet tényleg kiraknának xD

2013. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!