Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Magyar Táncművészeti Főiskol...

A Magyar Táncművészeti Főiskolára jelentkezem. Kitől tudok igazolást kérni az öt éves színpadi gyakorlatomról?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk annak a "szinpadnak" valami fonoketol ahol a gyakorlatot szerezted. De szerintem ez eleg evidens.
2013. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából egy bejegyzett csoporthoz tartozom és sokat járunk fellépni...akkor a vezetőtől kell kérnem?
2013. febr. 27. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Termeszetesen
2013. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van ennek valami formanyomtatványa? Mert nem nagyon találok
2013. febr. 28. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj schatzi ne legyel mar eletkeptelen, vagy ird meg te es csak kerd meg a "fonokot" hogy irja ala, vagy arra kerd meg hogy irja meg o. Ugyanazt kell irni mint amit mondjuk egy egyetemi jelentkezesnel ir rolad az egyik tanarod, referencia. Egy rovid jellemzes kell bele rolad plusz az hogy mit is csinaltal te ott ahol, persze pozitiv hangvetelben, es aki elolvassa az utana gondolja azt hogy nelkuled egyszeruen nem tud mukodni tovabb a TF.


De ha magadtol nem birod akkor keress ra arra hogy "referencia minta" vagy "ajanlolevel minta" es ki fog dobni a google 6500 darabot...Es legyen most mar eleg a kerdesekbol:D

2013. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:DDD

Sajnáááálom, ha valamit nagyon precízen akarok csinálni hajlamos vagyok ráparázni a dologra :DDD

2013. márc. 1. 06:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt eszrevettem:D
2013. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!