Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az reális, hogy 3-4 es, ink...

Az reális, hogy 3-4 es, ink 4es felé hajlok, de 2es 3mas érettségiket írok?

Figyelt kérdés

eleinte alig volt meg 30% most meg 47% lett


a ugyanígy vagy még rosszabb matekosok osztályba pedig 3mas 4eseket írnak


????


mi a jófranc?


ilyen, pl kör egyenlete ezeket az a gond hogy nem is értem, szal majd át kell néznem, sajna tökre lehúzzák a pontot:S



2013. márc. 3. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy iszonyat olvashatatlanul írsz. De ez tényleg rohadt nagy gond, mert egyszerűen nincs kedvem harmadszor nekiesni a kérdésednek, bármennyire is megvan bennem a segítő szándék.
2013. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez annyit jelent, hogy nem vagy jó matekból.
2013. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Én is így voltam kb. angolból, bioszból és matekból (számomra sokat jelentő tárgyak).

Én nehezen éreztem rá az érettségi feladatsorok sajátságos logikájára. Ugyanis - nekem legalábbis - SAJNOS inkább a logikát méri fel, mint a lexikális tudást.

Gyakorold-gyakorold-gyakorold, úgy lesz az ötös is!!!

2013. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


1es, ezt hogy érted? ebből ez, hogy jött le neked?


komolyan kérdem!

dolgozatban is inkább magamnak mint a tanárnak írok. Mint tudjuk a tanár a végeredményre nem ad max pontszámot, volt, hogy sima 5ös lett vna a dogám, de 4est adott mert csak végeredményt írtam(vagyis nem fejtettem ki eléggé a számolásokat)


ja meg még a figyelemzavar nagyon gyakori nálam már kiskorom óta, ezt is csak a abból veszem észre, hogy míg a többiek értik mi a feladat, én csak őket kérdezem, "hogy mi"?

lehet vmi pszichológiai oka ennek? mármint nem a "hülye"-ség, hanem képességbeli hiányosság?

2013. márc. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!