Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-as felvételi eljárásban...

2013-as felvételi eljárásban tényleg csak egyszer van lehetőség a hitelesítést követő sorrendódosításra?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 12:59
 1/9 A kérdező kommentje:
* jav. : sorrendmódosítás, e-felvételi
2013. márc. 3. 13:00
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad volna a súgókat és minden mást, akkor nem kérdeznéd.

Igen egyszer adódik lehetőség rá!

2013. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De bizony elolvastam, csak semmi logikus nincs abban, hogy kb. 1,5 hónapig egyszer módosíthatsz, miért nem lehetne addig többször ha az nem végleges?
2013. márc. 3. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Erről konkrétan nem tudok nyilatkozni, hogy miért.

Te hova és melyik szakra jelentkeztél?


Én: (Programtervező informatikusnak)

ELTE

PTE

PE

2013. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig is így volt, most is így van. Nem értem ezen mi a furcsa és meglepő.
2013. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
ÉN meg azt nem értem, miért gond ez. Megvan adva a határidő. Addig papríon eljátszhatod, milyen sorrend volna megfelelő. Aztán ha kijön valami, módosítasz egyszer.
2013. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

1 hónap van rá, hogy beadd a jelentkezést. Előtte meg még jó sok hónapod, hogy ezt eldöntsd. Ez miért akkora probléma? Bőven volt időd gondolkozni.

Amúgy ez nem újdonság, nem most vezették be, már jó pár éve így van.

2013. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is agyaltam ezen, hogy miért csak egyszer, de ez végülis logikus. Mivel új szakokat már úgysem jelölhetsz meg, a megjelöltek között válogathatsz, azt meg eldöntöd mondjuk határidő előtt egy nappalig, hogy mi a végleges sorrend, aztán azt írod be akkor. És akkor az fog számítani. Tehát akkor sem mennél többre, ha többször váltogatod.
2013. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok,igazatok van. Csak a nagy izgalomban már túlspekuláltam. :)
2013. márc. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!