Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha érettségin végig a...

Az gáz, ha érettségin végig a papíromról olvasom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az! Nem nagyon fogják értékelni.
2013. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inkább vázlatot írni csak. Bele fognak kérdezni a dologba, és arra magadtól kell úgyis válaszolnod.
2013. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgyse tudod az egészet leírni egy fogalmazásba. Arra nem lesz időd.
2013. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs annyi időd

(hogy leírkáld)

2013. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki

(miért volna ciki)

2013. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze attól (is) függ,

melyik tantárgy

2013. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Villámsebességgel írok :D Amúgy én is gáznak tartom, de máskülönben szerintem leblokkolnék, mert a töritanárom jelenléténél kevesebb frusztráló helyzetet ismerek.
2013. márc. 4. 00:08
 8/9 anonim válasza:
Csak vázlatot írj, és csak akkor nézz bele, ha nem jut eszedbe, hogy miről lehetne még beszélni. Azt nagyon nem díjazzák, ha felolvasod! Egyébként meg nem fogsz leblokkolni, ha leírni le tudod, elmondani is sikerülni fog. :)
2013. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 10.ben érettségiztem föciből...

eléggé féltem:D:D

az nem igaz, hogy nem lesz időd, főleg ha gyorsan írsz:D (én is) sőt, névsorba én voltam az első szóval 20 perc helyett kb 15 perc alatt fogalmazásba leírtam az A és B tételemet is, (több mint két oldal volt) és kb felolvastam, de azért fel-fel pillantottam:D 100% lett és még oklevelet is kaptam, hogy én feleletem volt a legjobb:D Ezt tudva, idén nem félek a szóbeliktől, csak az írásbelik sikerüljenek jól:D

2013. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!