Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális, hogy habár 25. -én...

Normális, hogy habár 25. -én feladtam postán, ajánlottan a felvételihez szükséges dokumentumokat és még aznap át is utaltam nekik a pénzt, az e-felvételi felületén nem jelez semmi változást, nem jelzi, hogy bármi is odaért volna?

Figyelt kérdés

A határidő március 1. A postás csaj azt mondta, kb. péntekre(28.) odaér (szerintem mivel ajánlva adtam fel ,talán előbb is). De akkor a felvis felületen miért nem jelzi,hogy megtörtént az átutalás és odaért minden? Nem ért volna időben oda? Ráadásul egyik sem?:S Tudom,hogy csak a határidő után kezdik jóváírni őket,de akkor is, ma már 4.e és semmi hír,sem e-mail. Igaz, a hitelesítésről sem kaptam e-mailt, a felületen mégis ki van írva,hogy hitelesítve. Azt 28.án adtam fel elsőbbségivel és 11.éig volt rá határidő.

Szerintetek?



2013. márc. 4. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül még pártízezren jelentkeztek főiskolába, és ezt a feladatot emberek végzik, így ehhez a tempóhoz kell igazodni. Várj türelemmel.
2013. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó főiskolai jelentkezésemnél május végén változtatták meg a felvi oldalád az adatokat, addig tartozásom volt (netbankon utaltam valamikor januárban...)
2013. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted közel százezer ember felvételi adatlapját fel tudják dolgozni 4 nap alatt?
2013. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen,tisztában vagyok vele,hogy rengetegen jelentkeztek és azzal is,hogy emberek végzik az áttekintést,de nyilván azért türelmetlenkedtem, mert fontos nekem a dolog és nem szeretném,ha bármi hiba történne,aggódtam,hogy esetleg gond merült fel. Kicsit megnyugodtam,köszönöm,igyekszem türelmes lenni :).
2013. márc. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!