Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE biológián mennyire kell...

Snurli kérdése:

ELTE biológián mennyire kell vágni a kémiát?

Figyelt kérdés

Nemsokára felvételi jelentkezés,s én mindenféleképpen ide szeretnék jelentkezni(mert etológus-az államis?,vagy zoológus szeretnék lenni) és csak a biokémiát vágom úgy ahogy,de azon kívül fogalmam sincs...:S a gimiben béna tanáraim voltak,s ha már az elején elvesztettem a fonalat akkor már menthetlen volt a kémiához való hozzáállásom.

Kérlek segítsetek!:) köszönöm:)



2013. jan. 15. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell kémia, kb az emelt érettségi szintjét várják el míg odajársz.
2013. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy az eltén mennyi kémia kell, de az szte-n első évébe nem kellett tudni a kémiát emelt szinten..

különben is van egy kémia alapjai kurzus az első félévbe

ja és ezen kívül van egy matek, egy fizika, egy földtudomány és az összes többi bioszos tárgy (állattan,növénytan,sejtbiosz,stb)

bár tudom az eltén első félévbe a kurzusok felének köze sincs a biológiához

2013. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én most kezdtem az ELTE-n bioszon, és nem félj, mert tényleg kell érteni a kémiához, de első félévben van felzárkóztató kémiából, h egy szintre hozzák a társaságot. az év elején írtunk egy felmérőt, aki teljesítette az x%-ot (már nem emlékszem mennyi volt)annak nem kellett felvenni, a többiek meg szépen bejártak erre az órára is, és írtak egy zh-t a félév végén is. emellett van általános kémia labor és előadás, köv félévben lesz fizikai és szerves kémia - úgy hírlik h ezek már nehezebbek. nézd meg ezt az oldalt: [link] szóval valóban kell a kémia, de EDDIG még nem találtam megterhelőnek, kíváncsi leszek a köv. félévre. :DD
2013. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a biosz kemiara epul
2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ELTE biológián mennyire kell vágni a kémiát?"

Minél jobban vágod, annál jobb. :-D


A leírt hozzáállással viszont komoly problémák lesznek.

2013. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!