Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Átmenjek...

Mit csináljak? Átmenjek szakközépbe gimiből?

Figyelt kérdés
Sima gimnáziumba járok, mert eddig még nem igazán tudtam, hogy mi szeretnék lenni. Most már biztos vagyok benne, hogy valamilyen pénzügyi-számviteli szakma lenne a nekem való. Átmenjek egy jó szakközépbe ügyvitel tagozatra? (Tudom, hogy a pénzügy-számvitel és az ügyvitel nem éppen ugyanaz, de még mindig több köze van hozzá, mint mondjuk a biológiának.) Egyrészt nem szivesen hagynám ott a mostani sulimat, mert ott vannak a barátaim meg szeretek oda járni, de másrészről jó lenne megszabadulni a számomra érdektelen tárgyaktól és szakmai tárgyakat tanulni. Szerintetek mit csináljak?

2013. márc. 5. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Te döntsd el mit akarsz.Gimi után is mehetsz ilyet tanulni.Iskolát sosem szabad otthagyni!!
2013. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve van egy olyan suli, ahová közgazdaság szakra tudnék menni. Az még inkább kapcsolódik a pénzügy és számvitelhez. :)
2013. márc. 9. 23:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi kedves első válaszoló,lehet inkább csak gimi után megyek ilyen képzésre. Nem tudok dönteni. :(
2013. márc. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!