Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár/járt valaki itt a Nemes...

Jár/járt valaki itt a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépbe? Milyen volt a személyes találkozó? Kik voltak ott? Csak az előadással foglalkoztak, vagy azért beszélgettek is? Egyáltalán merevek voltak, vagy kedvesek? Üzeneteket is várok!

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 18:17
 1/2 anonim válasza:
ez engem is nagyon érdekelne!
2013. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VIDORKA4 válasza:
azt tudom hogy 25-26-27-én lesznek a szóbelik, de nem tudom hogy mikorra hívnak be! nekem is kellene egy kis segítség mert kicsit azért félek, annyit tudok segíteni hogy olvastam hogy olyan kérdéseket tesznek pl. föl hogy mik bp nevezetességei, múzeumok, színházak, mit csinálsz szabad idődben?, mennyit tanulsz?, miben vagy jó?, miért akarsz oda jelentkezni? remélem tudtam valamit segíteni ha te/ti is tudtok lécci segítsetek :)
2013. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!