Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet PÁV-ra menni, ha még...

Dozsejodi kérdése:

Lehet PÁV-ra menni, ha még nem volt forgalmi vizsgám?

Figyelt kérdés
Sajnos elég bénán vezetek,vagyis imitálom,már a kötelező órákon túl vagyok 34 óránál járok,de nem megy szerintem már az alapoknál gondok voltak!Szeretnék megbizonyosodni ,hogy egyáltalán alkalmas vagyok e a vezetésre,mert 2 kisgyermek anyukája vagyok nem szeretném,ha későbbiekben gond legyen még ha valami szerencse vagy csoda folytán átengednének,még nem volt egy vizsga se én kértem hogy menjünk még ,meg persze az oktató is javasolta!Most volt 2 hét kiesés amíg nem voltam vezetni betegek voltunk,párom azt mondta biztos vissza kell szokni!Ja és kétkezes vagyok,szóval mind a két kezemmel tudok mindent írni,rajzolni,bármit!Félek,hogy teljesen megutálom a vezetést ,pedig kellene a jogsi!!!Segítsetek!
2013. márc. 5. 18:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!