Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tanuljátok a PC kezelés...

Honnan tanuljátok a PC kezelését, csak a suliban, egymástól, stb?

Figyelt kérdés
Pl. evidens, hogy mindenki tud telefonról képet gépre feltölteni, filmeket, zenéket letölteni, kiirni, stb. Mondjuk akinek csak anyja van, aki nem ért ehhez és se tesó, se pc-s rokon, az honnan a vérből tanulja ezeket meg? Mert ugye társaságban vagy suliban kérdezni ciki. Akkor honnan? 16L
2013. márc. 5. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiúk onnan, hogy szeretnek játszani. Addig kísérleteznek a géppel, még azt nem csinálja, amit szeretnének, hogy csináljon. Ha a bekapcsoló gomb meg az ilyen alapdolgok megvannak, onnét kezdve szabad a pálya, és egy csomó mindenre rá lehet jönni magunktól. Amúgy meg én ha nem tudok valamit, akkor vagy Google-özök, vagy megkérdezek valakit, hogy hogy kell… Esetleg ha nagyon nem megy, és az alapok hiányoznak, akkor egy közelebbi diszkrétebb barátodat kérd meg, hogy magyarázza el.
2013. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Mert nekem nincs se tesóm, se olyan rokonom, akitől ellesném. Bár én sem vagyok teljesen sik ebben, de néha nem mennek dolgok és nem merem megkérdezni, mert ugye, akkor béna vagyok : )
2013. márc. 6. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!