Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy szemüveggel...

Miért mondják hogy szemüveggel nem lehetek pilóta?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem lehetek pedig már számos pilótát láttam szemüveggel.Jelenleg -3,75 dioptria cilinderrel.

2013. márc. 6. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

ez a vadászpilótákra jallemző de ott se mindenhol,pl:távolkelet, ott majdnem minden pilót a szemcsis.

a honvédség honlapján utána lehet nézni,hogy mi a határ.

ill a légitársaságoknál is,

2013. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor viszont lehetek ha csak pl ejtőernyős versenyeken,repülőnapokon vezetem a gépet?Igaz már párszor beültettek a pilótafülkébe másod pilótának.
2013. márc. 7. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

a magyar törvényeknek megfelelően vezetheted...azaz ha nem lehetsz kapitány akkor másodpillóta sem.


nemtudok gépkorlátozásról...az lehet,hogy motoros kisgépet repülhetsz de sugárhajtóműves "nagy" utasszállítót nem.

és nyilván katonait sem.

nem akarok hülyeséget mondani de úgy rémlik,hogy +/- 1 dipotria engedélyezett.

amúgy hol repkedsz?

2013. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is akarok csak ilyen ki cessnákat meg kisebb gépek.Nyíregyházán, voltál már?
2013. márc. 8. 13:41
 5/7 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy a 2. osztályú, tehát a sportrepüléshez szükséges reporvosira lehet menni 5-ös szemüveggel is. Amúgy meg eléggé rugalmasak a dokik.
2013. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Awwwwyeaaaah megnyugodtam kösz a válaszokat!
2013. márc. 12. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el rézeres szemütétre akkor?
2014. márc. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!