Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a munkaügyis...

Hogy is van ez a munkaügyis tanfolyamoknál?

Figyelt kérdés

Adott, hogy 8 hónapig járni kell egy tanfolyamra. Meg van adva, hogy mennyi hiányzás lehet összesen, az is csak és kizárólag orvosi.

De mi van akkor, ha én legalább 1 hétre szabadságot szeretnék kérni, nyaralás miatt? Mondjam le a nyaralást, ami mondjuk le van foglalva és ki van fizetve félig, vagy nem értem. Ennyire szigorúak ezek a tanfolyamok vagy csak szájbeszéd?


2013. márc. 6. 21:47
 1/3 anonim válasza:
Ez általában a képzési helytől függ, hogy mennyire szigorúak. Én "C" kategóriás jogsit csináltam így, ott viszonylag lazák voltak, általában reggelenként illett minden nap megjelenni, de ha valakinek dolga volt az elmehetett előbb. Háááát egy egész hetet lógni? Az azért necces... Nekünk mindig azt mondták, hogy csakis kizárólag a mi érdekünk, hogy bejárjunk és figyeljünk, mert ha nem sikerül a vizsga a tanfolyam végén akkor, vissza kell fizetni a munkaügyi központnak a képzés, plusz utazási támogatás teljes összegét, ami ezeknél a tanfolyamoknál nem két fillér...
2013. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg nem is mindenkit vesznek oda fel
2014. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindegy, azóta megoldottam, elmentem 10napra, kértem orvostól igazolást 3 napról a többit aláírtam a jelenlétiben mintha ott lettem volna. Sokszor csináltam ezt, mert ha fajt a hasam, nem mentem be, megoldottam így:-D és 5össel végeztem, 94%os volt az 5 vizsgám:-D
2014. márc. 31. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!