Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki a Minerva...

Van valaki, aki a Minerva Érettségizettek Szakközépiskolájában tanul Logisztikai ügyintéző szakon?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy jól tanítanak-e?

Mennyire nehéz és mennyire szükséges érteni az informatikához?!

Milyen a suli híre?


Úgy értem, hogy nem vagyok hülye hozzá, de jobb is lehetnék, nem igazán tanítottak adatbázis kezelést középiskolába, az excel-nek meg csak bizonyos részeit tudom, nem vagyok annyira kiváló, de ha többet foglalkoztak volna velünk és informatikai suliba jártam volna, akkor biztos még többet tudnék (legalábbis gondolom).


Az alapoktól kezdenek mindent? Segítenek megértettni mindent?


Csak azért parázok, mert nem akarok kibukni, meg szeretnék jó szakember lenni. És félek valamilyen szinten, hogy nem fogom érteni és túl hülye leszek hozzá...


A segítő válaszokat előre is köszönöm!!!


19/L



2013. márc. 7. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!