Filmek etika órára?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének, mint a Büszkeség és balítélet (ha lehet más sztorival) A lényeg, hogy a emberi természetet mutassa be, es ne legyen 10 évnél sokkal régebbi!:) Ha lehet, legyen érdekes 13-15 évesek számára!:) köszönöm!

2013. márc. 8. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Hát én csak azokat tudom ajánlani, amiket mi is néztünk anno gimiben, de sztem ezek mind idősebbek 10 évnél, 2 biztos. Ilyen a Kísérlet pl, ez valami fantasztikus. Ezt kifejezetten etika órára találták ki sztem, mindenesetre az emberi természet van a központban az tuti :D Megnéztük még a Malénát és a Holt költők társaságát.
2013. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek:

[link]

[link]

[link]


Mi ezeket 11-ben néztük meg, nem tudom 13-15 éveseknek ez mennyire lenne jó. A Kísérletet mindenképpen tudom ajánlani, az valami fantasztikus. A Malénából van egy rendezői változat, ott aztán van pucérkodás, de a vágott (DVD) verzióban kevésbé, így lehet az jobban passzol a 13 éves korosztálynak. A Holt költők társaságát meg gondolom nem kell bemutatnom, igaz ő egy '89-es film, illetőleg abban sem vagyok biztos, hogy ennek a korosztálynak való. Én legalábbis 16 évesen pl semmire nem tudtam értékelni, most 20 évesen pedig kedvenc filmem :)

2013. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért hozzáteszem, hogy a kísérlet 18+os:D Nem ilyesmire gondoltunk, mert vannak ugyan páran akik érettek lennének rá, de sajnos a legtöbben nem... Olyan kéne, ami le is köti őket, de tudunk róla beszélni, plusz fűződik a tantárgyhoz:)
2013. márc. 8. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó most ne abból induljunk ki, hogy oda van téve egy 18-as karika :) de fenn van youtube-on, nézd meg és döntsd el Te magad, hogy milyen. Az a legtisztább. Szerintem semmi olyan nincs benne, amit egy ennyi idős gyerek ne értene meg. Nem azért 18-as, mert annyira véres, vagy mert annyira erős a szexuális tartalma.
2013. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a Legyek Urát néztük nem rég.Bár kicsit kegyetlen,de mindenkinek nagyon tetszett! :)
2013. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valójában en a tanár vagyok :) Nekem mind tetszik, de nem tudom, ők hogy lennének ezzel...
2013. márc. 9. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!