Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mondhat ilyet egy tanár?...

Mondhat ilyet egy tanár? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy középiskolai férfi tanár mondhat valami olyasmit a lány diáknak, hogy csinos/szép/jól néz ki, stb. Szóval ilyen módon kifejtheti a véleményét?

Mármint persze, ő is szabad ember, szóval azt tesz/mond amit akar, de ez etikus, ha diáklánynak mondja?

Légyszi normális válaszokat adjatok és kulturáltan! Köszi előre is!



2013. jan. 31. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

amíg nem valami mögöttes tartalommal, addig szerintem simán. Egy tanárnő is simán mondhatja egy fiúdiáknak, hogy de fess vagy ma, vagy milyen elegáns.

Nálunk is mondanak ilyet, de ez szerintem teljesen normális. Szimpla megállapítás.

2013. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És olyat is mondhat a diáklánynak, hogy jó az alakja? Ez etikus? Csak ezért kérdezem, mert nem tudom biztosan eldönteni, hogy ha ilyet mond egy tanár, akkor az még belefér-e vagy már túlzás.
2013. jan. 31. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Büszkék lehettek ha egy tanár ilyet mond persze nem kell készpénznek venni és mögé látni dolgokat. Ezalatt értem:kikezdeni az illető tanárral, kacérkodni..., :) szóval nincs ezzel semmi baj ha tini nem is de férfi igen és ez csak egyszerű ténymegállapítás. :)
2013. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!