Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran puskáztok?...

Milyen gyakran puskáztok? Csak bizonyos tárgyakból vagy mindenből?

Figyelt kérdés
Én 11-es vagyok és egy tantárgyból szoktam mindig, de ritkán előfordul hogy másból is, ha pont nem tudok olyan sokat tanulni. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. márc. 8. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én minden nagyobb dogára csinálok puskát, de van amikor nem használom, a puska nálam az egy segítség igazából hogy ha éppen olyan feladatok vannak amikből nem vagyok annyira jó akkor csak előkapom gyors megnézek valamit, aztán beírom és kész.

Én inkább matekból puskázok ott a legkönnyebb mert dogánál használható a négyjegyű függvénytáblázat ahogyan érettségin is, de mivel abba nincs benne olyan sok minden így van hogy beleírok pár dolgot és akkor könnyebb lesz csak odalapozok megnézem és ennyi.

Irodalomból csak ritkán puskázok. Történelemnél meg többnyire csak az évszámokból írok puskát hogy mi mikor történt, mert ezekbe rohadtul összetudok zavarodni sajnos.

2013. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 11-es vagyok.

Közgéből mindig szoktam puskázni. Másból nem igazán. Tavaly puskáztam bioszból most még néha-néha fizikán.

2013. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!