Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt fel lehet...

2 hónap alatt fel lehet készülni 2 emet érettségie?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy nem nulláról indul az illető, s naponta akár 8-9 órát (vagy akár többet) is tudja tanulni a két tárgyat.
2013. márc. 9. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen tárgyakról van szó?

Mert sztem attól függ.

2013. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is függ a tárgytól,és az egyéntől. Suli mellett készülnél vagy otthon vagy,és úgy? Nem ismermünk,te tudod,hogy mekkora anyag mennyiségét kell megtanulnod,de ha egy kémia,biosz emeltről van szó, az szép lenne :) és már beadtad a jelentkezést ugye rájuk? :D
2013. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen tárgyak? Hány százalékra? Jelentkeztél már?
2013. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Biosz és kémia. És igen beadtam már a jelentkezést.


Nagyon gyorsan tanulok, részben fotografikus memóriám van. Az anyag úgy 40-50%-át tudom eddig. 90 fölött van a cél, merthogy orvosi.


Nem járok suliba. Otthon tanulok, de eddíg mindent megértettem magamtól, szóval biflázni nem erősségem.

2013. márc. 9. 17:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem necces.Biosz még menne,meg a kémia elmélet is.

De kémia számolások,azok emelten elég nehezek.Én erre készülök vagy két éve és mégis vannak gondjaim.


De hajrá,kérdező!

Ha segítség kell,szólj (:

2013. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:ha az orvosi az álmod ténylegesen,akkor azt mondom,hogy igen,lehetséges! Különtanárhoz jársz? Mert szerintem kémiából kellene,ha bioszból nem is...
2013. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bioszt azt lehet, ott csak a genetikát kell érteni, de szerintem az megérhető tanár nélkül is a könyvből.


Kémia már neccesebb. Elmélet természetesen megtanulható, de a számolás.. Az mennyire megy? Mert 2 hónap alatt szinte a nulláról eléggé lehetetlen lenne megtanulni.

Ha megy a számolás, akkor meg lehet tanulni.

2013. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biosz emeltre Szerényi Gábor: Nagy biológia feladatgyűjteményéből gyakorolj.Akkor azzal nem lesz gond!
2013. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És ez most jutott eszedbe, hogy orvosira akarsz menni?
2013. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Éreztem,hogy kémiából és bioszból fogsz emeltezni!! :) Ha otthom tanulsz akkor szerintem sokkal könyebb arra 2 tantárgyra koncentálni.Úgy ahogyan én,hogy fél3kor hazaesel és tanulj mellett minden mást is,úgy kicsit fárastró..Szerintem,ha fele megy,és tényleg tanulsz akkor nem lesz gond. Én is emeltre megyek mindkét tantárgyból!:) van segítséged,ha vmi számolás nem jön ki kémiából? mert szerintem az tényleg nagyon fontos
2013. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!