Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségi? Necces 3...

Matek érettségi? Necces 3 hónap alatt felkészülni?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen más szakra készültem, de az nem fog összejönni. Találtam egy másik szakot, de ahhoz meg kellene olyan 85%os matek. Semmit nem foglalkoztam vele úgy voltam 3-4, de most az elsőismétlő dogát 5-sre írtam, tehát ebből kiderül hogy nem vagyok hülye belőle. Szerintetek?
2013. jan. 26. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Középszinten? Simán, ha tényleg foglalkozol vele, gyakorolsz sokat, meg lehet csinálni. :)

Nekem matekból 90% körüli érettségi kellene, egyenlőre középszinten. Őszinte legyek? A heti 2 matek faktom mellett eddig nem igazán készültem az érettségire, most kezdek majd el. Mondjuk én tényleg sokat fogok vele foglalkozni, mert érdekel és szeretem.


Szóval nem lehetetlen, csak sokat kell vele foglalkozni :)

2013. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen középszinten, töriből fogok emeltezni..

Hát nincs olyan sok időm, mert márciusba.még nyelvvizsgaznom is kellene.

A törimtől jót várok, szóval lehet elég lenne 82-3% is.

2013. jan. 26. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

A rendszeres tanulás alatt nem azt értettem, hogy napi 3-4 órákat matekozz! :)

Csak legyen egy időbeosztásod. Mi alapórán már ismételünk ugye témakörönként, és ezekből írunk egy-egy dolgozatot. Én itthon ezeket a témaköröket még gyakorlom, még több feladatot megoldok és leellenőrzöm magam. De nem minden nap. Eddig kb. hetente 1x gyakoroltam, meg a házikat megcsinálom mindig. Most állok rá arra, hogy hetente 2x gyakoroljak. Közben hétvégente, amikor van időm és kedvem, megcsinálok egy érettségit és leellenőrzöm magam, ez azért nagyon jó, mert látom, hogyan változik a teljesítményem, mi az, amit nagyon jól tudok, mit kell még átnézni. :)


Ha nem vagy rossz matekból, heti 2-3 óra gyakorlással simán megcsinálhatod. :)

Hajrá! :))

2013. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A házikat én is megcsinalom, mi is témaköröket veszünk már, azokra jól felkészülök. Szombat délelőttönkét pedig a követelményrendszer alapján felkészülök 1-2 oldalból a nehézségtől függően, utàna még van egy hónapom komplett érettségiket gyakorolni. Jelenleg ez a terv:)
2013. jan. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!