Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, érdemes...

Mi a véleményetek, érdemes manapság tanárnak menni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 18:12
 1/9 anonim válasza:
egyáltalán nem!
2013. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légyszi indokoljátok meg, miért gondoljátok azt, amit! köszi
2013. márc. 9. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdemes? Mi számít érdemesnek?


Ez egy hivatás, egy különleges munkakör, amely aligha hasonlítható bármihez. Ezt szeretni kell ahhoz, hogy csináld. Ha meg szereted, akkor sok csalódás nem érhet.


Kérdés, neked mi a fontos egy munkánál.

2013. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Akkor elmagyarázom: kiskorom óta tanár szeretnék lenni, nemsokára tényleg el kell döntenem, tényleg szeretném-e. Mostanában egyre többet gondolkodom a témán, és nagyon beleéltem magam. Szeretek emberekkel foglalkozni, segíteni, és ha tanár lennék nyelvtanár lennék, imádom a nyelvet. Azonban van néhány ismerősöm, akik le szeretnének beszélni erről: a fizetés, stressz miatt. Így egy kicsit meginogtam énis, tényleg szeretném, és valószínűleg nem is fog változni, de szeretném több ember véleményét is kikérni. :)
2013. márc. 9. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor sok függ attól, milyen nyelvet is tanítanál. Nekik sok munkájuk van az órára való készülődéssel, de taníthatsz nyelviskolában is, ahol jóval kisebb a stressz.


Egyébként stressz mindenhol van. Nem egyszer hallottam, hogy tanár végzettségű ember elment multihoz, majd feladta, és inkább atanári pályát választotta, mert nem bírta a stresszt.

2013. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
német:)
2013. márc. 9. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi volna a második szakod?
2013. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet-e ezeket a némettel, de mondjuk angol vagy töri.
2013. márc. 9. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Ma már kell második szak is.
2013. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!