Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

A suliban az egyik terem olyan, hogy a középső padsorban több pad van. A másik sorban kész tánc parkett van. Engem of. 2 éve beültettet a középső sor 2. padjában. Azt más osztályok hol előre hol hátra tolják. Nálunk én beülök ha megy és akkor hátulról lökik a székem előről a padot. Van, hogy lese tudok ülni. Ha elülök OF engem lecssz.

Általában türelmesen kezelem. Tavaly egyszer szóltam, egyszer megpróbálkoztam elülni. Idén évelején megpróbáltam megint ell nem.


Próbálom mindig szó nélkül tűrni. Ma of. beszólt nekem mert már úgy volt a pad, hogy 2cm széles hely volt ez annyira felcsszte az agyam, hogy nem férek el mondtam of.nek, hogy azt átkéne tenni a másik padsorba Akkor ugyanannyi pad lenne minden padsorba és talán elférnék mert abban a padsorban kettővel kevesebb pad van. És akkor egyből egy másik gyerek beszólt, hogy mi se férünk... Mégis 4x akkora hely volt minden pad közt legalább abban a padsorban mint az a hely ahol nekem kellett volna elférnem.



2013. márc. 11. 13:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!