Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elvégzek egy okj képzést,...

Ha elvégzek egy okj képzést, akkor tudok nagyobb cégeknél állást találni, ahol másokat általam vesznek föl az adott munkakörre?

Figyelt kérdés

Üdv!

Én egy humán beállítottságú embernek tartom magam.Tehát szeretnék másokon segíteni,szeretek emberekkel foglalkozni, de meg is szeretnék a munkámból élni.Böngészgettem egy kicsit a neten a képzések között és találtam egy szimpatikus okj-s képzést,de nem tudom hogy tényleg olyan e mint amit elképzelek.Szerintem,ha elvégzek egy ilyet akkor tudok nagyobb cégeknél állást találni, ahol másokat általam vesznek föl az adott munkakörre.Valaki tudna segíteni,h legalább nagyjából jól gondolom e:)?Vagy ha nem,elmagyarázná?Sok matekos tárgy van amit a tanfolyam során tanulnak?Valamint még azt szeretném megtudni,h a régi v az új okj szerint érdemes képzést választani?Mert az új okj szerint ez az ügyintéző képzés csak részképzés,tehát lehet h érdemes inkább a szeméylügyi gazdálkodó és fejlesztő szakképzésre járni?


2008. jún. 9. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy erre bárki is válaszolni tudjon, szükséges lenne tudnunk a képzés pontos nevét.
2008. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Juj tényleg!Bocsi.A képzés személyügyi ügyintéző.
2008. jún. 9. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!