Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosira jelentkezek...

Az orvosira jelentkezek jövőre. Bármilyen OKJ -s tanfolyamot elvégzek kapok pluszpontot vagy csak ha valami egészségügyit? És ha van egy középfokú nyelvvizsgám+emelt szintű érettségim+OKJ-s végzettség akkor meg fogom kapni a 100 pluszpontot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosira semmilyen OKJ-t nem fogadnak el... tudom, mert én is gondoltam erre, aztán jól pofára estem. Így neked csak 78 pluszpontod lesz a 100 -ból.
2011. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csinálok még egy nyelvvizsgát.Köszi.Pedig a pontszámító kalkulátor szerint elfogadják.
2011. máj. 25. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én a felvi.hu-s pontszámító kalkulátort használtam eddig, de elég sok hibája van. Pl amikor beírtam, hogy van jeles emelt angol érettségim, nem számította be középfokú nyelvvizsgának holott kellene. Én is úgy tudtam meg, hogy nem jár OKJ-ért pont, hogy mondták. Aztán kicsit utánanéztem neten, hogy mi is az igazság és találtam egy listát, ahol részletesen leírják, hogy melyik szakon melyik OKJ-t fogadják el. Orvosira egyiket se :(
2011. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni. :)

[link]

Egészségügyi karon elfogadnak egy csomót, de orvosin nem.

2011. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 26. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!