Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Falun, kis városban milyen...

Falun, kis városban milyen női szakmával tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Okj-s képzésre gondolok...

2013. márc. 14. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
manikűr-pedikűr,gyógymasszázs,fodrász
2013. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hogy OKJ-s e azt nem tudom, de én is gondolkodom egy szakmán. Az a pedikür-manikür. Nálunk nincs ilyen a falunkban.
2013. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Manikűrös a falunkban konkrétan 5ről tudok..az nem nyerő! :) masszőrre gondoltam,de nem tudom még!
2013. márc. 14. 21:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és fodrász 3 is van és kb. 2000fős faluról van szó! :)
2013. márc. 14. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen ismerni kellene a körülményeidet, hogy tanácsolt tudjon adni az ember.Vállalkozásban gondolkozol?

Azt hogy van e olyan szolgáltatás ami végzéséhez elvégezheted az okj képzést és van igény rá a faluban, vagy a közvetlen környéken fel kell tudnod mérni.

Egy 2000 lelkes faluban van bolt, kocsma, posta (jó esetben), önkormányzat, iskola, óvoda, esetleg szociális alapellátó központ. De ezzel kifújt a dolog. Ezeken a helyeken ha szerzel okj képzettséget el tudsz helyezkedni?

Igazából ezek a szolgáltató szakmák pl. a masszőr..először mérd fel van e rá igény. Varrónő típusú szolgáltatásra esetleg lenne igény?

Ha nincs olyan akkor elfelejtheted a szolgáltatásokat. Hiába végzed el pénzt nem kapsz érte.Én erre nem alapoznék a helyedben. Mezőgazdaság vagy állattenyésztés terén van lehetőséged vállalkozni? Esetleg valamilyen élelmiszer előállítás amit el tudsz adni?

2013. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cukrászként vagy szakácsként esetleg megélnél ott?
2013. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk a faluban jól ment a százas boltnak. mindenféle vackot + ruhát árulnak. onnan öltözik fel az egész falu :D
2013. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég szegény a falu de kocsmák boltok (100-as is) fodrászok vannak.Nekem sajnos nincs pénzem vállalkozást kiépiteni...pedig egy sütizős helyre lenne igény szerintem!
2013. márc. 15. 18:17
 9/10 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Kérdés mit nevezünk Női munkának!!Én Női tetőfedő vagyok!Mivel ebből élek nekem ez a NŐI munka!Szóval kérdés te mit szeretnél csinálni mi az ami érdekel és persze a jövedelem reménye is mennyire keresett szakmát szeretnél kitanulni!Hallgass a szívedre és az eszedet is párosítsd mellé és talán sikerül jó döntést hoznod hátha még szeretni is tudod majd az új szakmádat úgy mint én is!!
2013. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fejőnő, de nem ám tehenészetben, hanem otthon...
2017. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!