Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvesznek az 1. helyen...

Ha felvesznek az 1. helyen álló iskolába, akkor oda kell mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy most, 2013-ban hogy van ez a dolog? (felvételi eljárás) 5 iskolát jelöltem be szüleimmel. Ha például felvesznek az 1. és az 5. helyen álló iskolába, akkor autómatikusan az 1. be kell mennem, vagy választhatok, hogy melyikbe szeretnék? Fontos lenne, holnap-holnap utánra kéne pár értelmes, lényegre törő válasz! Köszönöm a válaszát annak, aki nem csinál viccet a kérdésből! [SÜRGŐS]

2013. márc. 17. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
csak egy helyre vesznek fel. ha az elsőbe bejutsz, a többi jelentkezésed már nem veszik figyelembe.
2013. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Középiskolánál és Felsőoktatásnál is mindig a sorrend szerint haladnak. Ha az elsőbe bejutsz, akkor tovább már nem nézik, ha nem akkor végig mennek a sorrendeden egyesével és úgy nézik meg, hogy beférsz-e.

Nem kell aggódni, még megváltoztathatod a sorrendet.

2013. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 17. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezért kell előre tenni azokat a helyeket, ahová magas a bekerüléshez szükséges pontszám, és hátulra azokat, ahol alacsony.

Persze azt nézd, hová szeretnél menni, és azokat favorizáld.

2013. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérheted hogy küldjék tovább a lapodat ha az 1. hely mégsem tetszik.


Anno én is kérhettem volna.

2013. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!