Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább ezek alapján?

Hogyan tovább ezek alapján?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem le. Szeptember óta felsőfokú okj-s képzésen (vagy mi) veszek részt. Érettségi után el akartam menni dolgozni, de szüleim nem engedtek, ők erőltették rám hogy még tanuljak, de nekem már elég kevés kedvem van tanulni. Nem is nagyon érdekel ez a szak, amin vagyok és a tanulás se megy annyira, inkább csak megyeget. Úgy érzem nem nekem való ez. Lehet, hogy el kéne végeznem még valamit, mert érettségivel nem sokra megyek, de nem tudom, hogy mihez van kedvem és hogy minek érdemes tanulni manapság. A kérdés az lenne, hogy mihez kezdjek/ ki mihez kezdene a helyemben?
2013. márc. 18. 16:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!