Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Sos! Továbbtanulás! Lényegében...

Sos! Továbbtanulás! Lényegében tanácsot szeretnék kérni hogy hová is menjek tovább tanulni, mert nehéz ez. Leginkább a magyar, és az angolt érdekel. Ez alapján vmi tanács? Köszi 14l Szlo.

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy magyar és angol tanári diplomával Dunát lehet rekeszteni. Ha az angol megy, mehetsz valami infósra, bár abból is sok van már. Nem könnyű eset.

Én is reménytelenül humán beállítottságú vagyok, fél év és megvan a könyvtáros diplomám, de munka az semmi.:(

Gondolj arra, hogy mivel tudnál elhelyezkedni. Bár arra még bőven van időd szerencsére.

Ha most mész középsuliba, valami szakközépsuli a legjobb. Mindenki el van szállva a gimnáziumoktól (én is abba jártam), de az csak alapműveltséget ad, jobb mellé egy szakma is.

2011. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen sok időm nincsen.... már tavaly le kellett adni nyolcadikban, most vagyok kilencedikes... tavaly csak ugy sipp supp be lett valami irva, de most decemberig le kell adni a véglegeset, és NEM TUDOM!!! segitsen valai kérlek :((
2011. szept. 29. 21:24
 3/6 anonim válasza:
Most mész középiskolába. Van még 4-5 éves, hogy eldöntsd mit akarsz. Én 9-10-ben marketinges akartam lenni, utána 11.-ben rájöttem, hogy ez nekem nem tetszik. Aztán 11. végén kitaláltam, hogy a gazdálkodás és menedzsment érdekel valamint a nemzetközi gazdálkodás. Ez ma 13.-ban is így van. Ezzel csupán arra akartam utalni, hogy a legtöbb ember nem tudja, hogy milyen irányba akar elmozdulni, vagy ha tudja, hogy mi az irány azon belül már ötlete sincs. Ne aggódj! Amikorra ki kell találnod, hogy mit szeretnél ki fog! De ha ez nem elég, akkor ajánlom a pályaválasztási tanácsadást. Magyarországon ez 18 éves kor alatt ingyenes.
2011. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Sorry, hogy kicsit magyartalan lett, csak fáradt vagyok... A lényeget, gondolom úgyis kivetted :D
2011. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Idegenvezető, ahhoz kell az angol, és még jól is fizet. Vagy pl. újságírás?

Nekem erről ez jut eszembe elsőre. Egyébként most én is hasonló dilemmával küzdök. Kár, hogy másnak annyi ötletet tudnék adni, saját magamról meg elképzelésem sincs...

2011. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bloody Bory ***** válasza:

Ha angolból jó vagy akkor esetleg anglisztika. Ha meg magyarból is jó vagy, akkor szerintem bármilyen kommunikációval, turizmussal kapcsolatos szak is lehetne, ezekhez ráadásul fontos is az angol. Nézegesd meg:

[link]

2011. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!