Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG KÉNE! 3 hétig nem...

SEGÍTSÉG KÉNE! 3 hétig nem voltam iskolába már az igazgató helyetteshez ment az ügy jó ez most nem lényeg az osztályba mindenki tud róla és ma be aludtam és félek be menni. (? ).

Figyelt kérdés
...nem tudom mit találjak ki! anyum is ha meg tudja kezemet töri el vagy pl. hogy betegedjek le hogy tudjak kifogást tenni? Mert azt h be aludtam nem fogja el hinni gyors VÁLASZOKAT KÉRNÉK!siessetek!

2013. márc. 19. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Menj be és kérj elnézést! Ennyi.

Ha kérdezik, akkor mondd azt, hogy kicsit ideges voltál és emiatt hánytál vagy ilyesmi...

2013. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jó de ez 1 kicsit dúrva lenne sztem :@

sztem anyumat már telón is fel hívták és azt mondta ha kap még 1 telefont haza jön a munkahelyéről és kinyiffant Mert azt modta a tanárnő ha 1 napon nem megyek be 7:50 ig felhívja anyumat :( tehát azt kéne ki találni hogy betegedjek le :@ én se telt örömmel mondom de jobb megoldást nem tudok :/ tehát mit kéne ennem h rosszul legyek ("sós víz,sok só,sós dolgokat és romlott kaját krétát ne mondjatok leg útóbb nem vált be")

2013. márc. 19. 08:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszerüen fogd magad menj be, és kérj bocsánatot. Ez lehet az utolsó csepp a pohárban. De ha tudsz dumálni akkor kidumálod, hogy ezek után te leszel az iskola minta példánya, csak adjanak még egy esélyt.
2013. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
legutóbbi 3 hétben adták meg a végső esélyt :/
2013. márc. 19. 08:19
 5/14 A kérdező kommentje:
az a gond h mi nálunk nem tudja senki mi folyik :|
2013. márc. 19. 08:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért mi folyik nálatok?

Bármi is van, biztos nem örülnél ha kirúgnának. Menj be, különben ki fognak tenni. Ne legyél ennyire gyenge jellem, bemész és kimagyarázod.

2013. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy is Magyar (nyelvtan) van és épp a leg rosszabb tanárt kaptuk a legszigorúbbat ha be mennék épp h meg lát már leszíd vagy tudom is én :S
2013. márc. 19. 08:24
 8/14 anonim ***** válasza:

Leszid? Akkor meg mi van? Semmi. Leülsz és megy tovább minden. Pá perc múlva a kutya nem fog már rád figyelni.

Hagyd már ezt a nyavalygást és szedd össze magad!


Sokkal kellemetlenebb helyzetbe hozod magad, ha most sem mész be!

2013. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy az folyik hogy: (3 hét most nem fontos) de az igen hogy általában nem én vagyok a leg bátrabb az iskolában sokan piszkáltak a 3 hét előtt azóta sok szídást is kaptam amiért nem voltam 3 hétig utána volt a végső esély ha nem megyek be jelentenek :S eddig szerencsére nem volt semmi de ha most nem betegszek le tényleg lesz! ezért is írtam kommentben hogy valamit ki kéne találni h hogy betegedjek le! :|
2013. márc. 19. 08:29
 10/14 szántóvető ***** válasza:
nem hinnék el a lebetegedős sztorit tehát vagy bemész vagy mehetsz világgá.
2013. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!