Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A leírásban a lényeg. Mit tegyek?

A leírásban a lényeg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1. Vannak ilyen 'netcelebek' facebookon és askon is. Néhányan nagyon szimpatikusak, jó lenne őket megismerni, de nem tudom, mit írjak nekik, hogy válaszoljanak. Nem szeretném őket úgy letámadni, hogy "szia, mizu?", mert hát ki szeret erre a kérdésre válaszolni olyan személynek, akit nem is ismer?

Szóval... Hogyan tudnám őket megismerni? Hogyan kezdeményezzek velük olyan beszélgetést, ami hosszú beszélgetéseket eredményez?


2. Azt vettem észre, hogy a nálam idősebb fiúknak tetszem. Én 14 vagyok, a szóban forgó személyek általában 16-17. Nekem ők nem jönnek be, rosszul esik elutasítani őket. Jól esik, meg minden, de aki számomra szimpatikus, az észre sem vesz.

Ebben az esetben nincs konkrét kérdésem. Véleményeket és tanácsokat szeretnék kérni.


Köszönöm annak, aki elolvasta.


14/L



2013. márc. 9. 20:29
 1/2 anonim válasza:

1. A barátnőm úgy csinálta, hogy egyszerre tett fel sok kérdést, tudod, olyasmiket, hogy kedvenc énekes, kedvenc újság, szóval ilyen tök átlagos dolgokat, meg olyanokat, hogy x vagy y, a vagy b, remélem érted. :)


2. Hú, hát velem ugyanez volt tavaly, fogalmam sem volt, hogy hogy hívjam magamra a figyelmet. Kezdtem beletörődni, amikor egyszera folyosón hát 'szemeztünk', és én teljesen belemerültem, mindent kizártam. Hát, kár volt, ugyanis azzal a lendülettel nekimentem. Nagyon vicces volt, mindketten nagyon nevettünk. Aztán egyre többet beszélgettünk, és most már 6 hónapja járunk. :) Had tegyem még hozzá, hogy a suli leghelyesebb fiúja.. ;D

Remélem tudtam segíteni! :)

15/L

2013. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél! :) Köszönöm! :)
2013. márc. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!