Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális ösztöndíjnál hogy...

Szociális ösztöndíjnál hogy pontoznak az egyetemen?

Figyelt kérdés

szüleim nem dolgoznak, van 2 iskolás testvérem. Leadtam az összes papírt, kivéve apunak a munkanélküli hivatali papírját, neki csak az önkormányzattól tudtam beszerezni.

A jövedelmi adatok szerint kéne járnia a pontnak, hisz még ha nem is fogadták el akkor is ott van hogy anyu se dolgozik.

Mégis 0 pontot kaptam a jövedelem kategóriára és így nem is járt nekem a szociális ösztöndíj.


2013. márc. 20. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ohh csak nem Debreceni Egyetem?:-D
2013. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de. miért?
2013. márc. 20. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:

A kötelező papíroknak rendben kell lenniük, akkor is, ha nem jár értük pont. Tehát lehet, hogy nem fogadták el, és így a szükséges papírok hiányában eleve kizártak, illetve érvénytelen a kérelmed.


De mindenképpen menj be a megfelelő helyre, ahol ezt elbírálják, és kérdezz rá. (Nálunk ez a Diákjóléti bizottság, nálatok nem tudom, kicsoda.)

2013. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!