Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt angol érettségi...

Az emelt angol érettségi írásbeli eredményét csak a szóbelin tudom meg? És az összesített eredményt?

Figyelt kérdés
Jár még 60%-nál a nyelvvizsga?

2013. márc. 20. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jár-e a nyelvvizsga, de középszintűnél úgy volt az eredményhirdetés, hogy 1-2 héttel az írásbeli után megtudtuk az eredményeket, a szóbeli eredményét meg rögtön a szóbeli után mondták meg, persze csak miután lement az összes felelő. Az összesített eredményt is megkaptuk még aznap, ha jól emlékszem.
2013. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy megy középnél. Lassan 3 éve leérettségiztem, csak idén jelentkeztem emelt angolra, hogy továbbtanulhassak. Azért kérdeztem, mert nem tudom emeltnél ez, hogy működik.
2013. márc. 20. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is két éve érettségiztem, most én is emeltezni fogok angolból... Szerintem hasonlóan működik. Én inkább arra lennék kíváncsi, mikor kapunk értesítést arról, hol fog zajlani az érettségi. Nyugtass meg, hogy sem kaptál még erről infót... Pedig rákérdeztem, amikor leadtam a jelentkezésemet, talán április közepét mondott a hapsi...? Nem emlékszem.
2013. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én se kaptam még semmit. Hát igen, azt is jó lenne tudni... De reális az április közepe.
2013. márc. 20. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én emelt németeztem. Nyugi, fognak küldeni hivatalos értesítőt, hogy hol és mikor kell megjelenni. Az eredményeket elvileg hamarabb kihirdetik, még a szóbeli előtt, viszont én még annál is hamarabb megtudtam, mivel a suli ahova jártam (én középiskolásként érettségiztem emelt szinten) megkapta az információkat hivatalos forrásból, az osztályfőnököm pedig kileste nekem az eredményt, pedig elvileg még nem tudhattam volna.
2013. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!