Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi igazolást hamisitottam:...

Walk w1th mee kérdése:

Orvosi igazolást hamisitottam:D Már csak odakell adnom OF. Nek. Lelehet bukni?

Figyelt kérdés

úgyértem hogy az igazolásokat suliban leellenőrzik stb?

vagy csak ránéznek,megnézik a dátumot,és igazolják a hiányzást..:D


2013. márc. 20. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
büszke lehetsz magadra...
2013. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csönd..:D 1napról van szó..
2013. márc. 20. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm.. pecsétet miként hamisítottál rá?? :)
2013. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
photoshop,kb leszedtem egy pecsétet,átirtam a neveket stb-t rajta:)
2013. márc. 20. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csináltad nem lehet bizonyítani csak ha elmennek a dokihoz ellenőrizni.
2013. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyanús a tanárnak, akkor simán felhívják az orvost és te meg nagyon megjárod ezzel.

Ha már lógtál, leggalább mentél volna el orvoshoz, hogy fáj a hasad és úgyis kiírt volna.

2013. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk emiatt rúgtak ki egy lányt. A tanár rátelefonált az orvosra. Ja és ne neked álljon feljebb...ugye tudod hogy ez okirat hamisítás, amit keményen büntetnek? Osztálytársam csak szülőit hamisított mégis kicsapták.
2013. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az orvos is kb nem létező személy:S
2013. márc. 20. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megér egy nap lógás ekkora kockázatot..Hozzánk jópárszor telefonál tanár igazolásügyben, mivel a kerületi iskolák legtöbbje az első szülőin elkéri a gyerek orvosának a nevét a szülőktől. Ha gyanus valami, már hívnak is minket. És jópár kimondott "lógósunk" van, akinek csak akkor adunk igazolást, ha a szülő személyesen, vagy telefonon jelzi, hogy a gyerek valóban beteg. Így hiába jön be egy kihagyott nap után kamuigazolásért.(Pesten vagyok asszisztens gyermekrendelőben.)
2013. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

"csönd..:D 1napról van szó.."


Igen. Most egy napról van szó.

Legközelebb meg megint egy napról, meg újból egy napról, aztán már több napról, aztán nem lesz megállás, amíg le nem buksz.

2013. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!