Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tanultok, milyen szakon?...

Hol tanultok, milyen szakon? Szeretitek? Mit szeretnétek dolgozni?

Figyelt kérdés
17 vagyok, még van egy évem, csak ihletet gyűjtök, hogy esetleg mire gyúrjak rá:)

2013. márc. 20. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, mert nem piacképes, nem érdekel stb.

A bőség zavarában nem bírtam választani, lusta is voltam utánajárni, így maradtam emellett.

Az iskola maga ratyi. A követelményszint mélyen a béka f*neke alatt. Az órák kegyetlen unalmasak és tartalmatlanok. Egy-két óra akad, amiért úgy érzed, megérte bemenni. Egy két ilyen óra akad kéthetente. :D

Sok tanár van, akinek nem célja, hogy megszeresd a tantárgyát, és megtanuld, hanem az a célja, hogy mindenkit átrugdosson, és a minimális tanulásnál pöppet többel már 5-ös legyél.

A szak amúgy unalmas nomeg azt se tudom, mi szükség rá. Ha szakmában helyezkedsz el, akkor se igazán a szakmával foglalkozol.

Akik elvégzik, azok kb semmi pozitívat nem tudnak róla nyilatkozni.

Amúgy környezetmérnöki szak...



Szóval gondold meg, melyik szakra és egyetemre mész.

Ja és mégegy: ha valamit lebüfészakoznak, egy egyetemet leszólnak sokan fórumon - tény, hogy bunkók, DE!!! sajnos igazuk van.

2013. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és melyik egyetemen vagy? akkor menj át másik szakra, amivel kezdhetsz is valamit :) vagy nem megoldható?
2013. márc. 21. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A karon belül igen, de a többi szak nem érdekel.

A jelentkezési lapot nem adtam be.

2013. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, azért remélem, hogy találsz munkát.:)
2013. márc. 23. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Valamit igen. Kérdés, hogy mit, ismerős kell-e, és mennyi idő alatt.

Sajnos értéktelen diplomával sokszor csak másfél év alatt, ismerős segítségével jutnak be emberek egy szakirányú tudást nem igénylő melóra. Vagy akár két éven át semmi.

2013. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!