Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 25-35 év közötti pasik, hol...

25-35 év közötti pasik, hol tartotok az életben? Külön éltek, párkapcsolatban? Dolgoztok, tanultok? Szeretitek, amit csináltok? Jártok még szórakozni? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

35 éves férfi:

2 éve házas, 1 gyermek, úton a második, stabil munkahely, szórakozni nem járok, néha egy-egy foci vagy kézilabda meccsre megyek ki. Nem hiányzik semmi, így kerek az életem:)

2011. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Férjem nevében válaszolok, ha nem gond. Ő 35 éves, én 24. Másfél éve vagyunk házasok. 10 éve dolgozik ugyanazon a helyen, alapjában szereti, de néha besokall tőle.

Szórakozni mindketten járunk, legtöbbször külön baráti társasággal, de van, hogy vagy az ő, vagy én baráti körömből megyünk el egy párral valahova, vagy ott alvós bulit csapunk. Ő inkább sörözgetős, meccsnézős típus, havi 2-3x jár el sörözni, bowlingozni, vagy meccset nézni a haverokkal, amikor van a városban meccs, oda is kijár, ill. voltak is vagy két hete, meg jövőhéten is mennek fel pestre valami nagy meccsre. Tehát minden happy:) neki is megvan a szórakozása, én nem gátolom semmiben sem:)

2011. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

80%os köszi a választ! Örülök,h minden összejött neked az életben!


Az első meg a 3. választ remélem kitörlik!

2011. okt. 4. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok. 5 éve élek házasságban, 8 éve párkapcsolatban. Dolgozok, vállalkozásom van, nagyon szeretem, amit csinálok, bár néha egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetet, egyre nehezebb fennmaradni. 2 éves fiam van. Ezek alapján lehetnék boldog, de nem vagyok, mert a házasságomon rengeteget kell javítani, most ezért küzdök. A szórakozás már nem a bulikat jelenti, hanem a sportolást.
2011. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok, 7 éve házas, külföldön dolgozom és élünk, szórakozni a szó szoros értelmében nem járunk el, ellenben ide a közeli tengerpartra lejárogatunk kikapcsolódni, kb. ennyi. Saját ingatlant még nem vettünk, albérletben élünk. Gyerek még nincs.
2011. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez meglepett:) Mindenki már családos, meg rendesen dolgozik... Én sajnos csak olyan 25-30as pasikba botlom,akiknek még mindig a bulizás az élete :(
2011. okt. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!