Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 14 évesen fiú vagyok, jó...

Farkas András D. kérdése:

14 évesen fiú vagyok, jó kondiban és viszonylag okos. Nyári diákmunkát keresek, hallottatok valami ilyesmiről Budapesten? Hol lehet ilyenre jelentkezni és mire?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem kapsz diákmunkát. Legálisan legalábbis nem.:)
2013. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 évesen kaphatsz leghamarabb diákmunkát, de akkor is csak szülői vagy gondviselői engedéllyel.
2013. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a környéken kell ilyen papírt aláírat szülőkkel. Egyébként 15 éves mehetsz először. Akkoris csak ilyenekre, hogy címerezés és a társai. /emlékszem minket is csak arra engedtek/
2013. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áprilisban leszek 15 éves,szóval nyárra már betöltöttem a tizenötöt. Így tudvalaki valamit ajánlani?
2013. ápr. 1. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb, ha keresel valami diákmunka közvetítő céget, FürgeDiák, MelóDiák, stb, ott be kell menned, kitölteni néhány papírt, bejelölni, miylen munkát tudnál vagy szeretnél elvállalni, és ha van olyan, akkor szólnak. 15 évesen már mehetsz ilyen helyekre, ha valamelyik szülőd is elmegy veled és aláírja a papírokat.
2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az a helyzet hogy az ilyen diákcégeknél is csak 16 éves kortól jelentkezhetsz, korábban nem. Van a jobinfonak egy oldala, ahol vannak 15 éves kortól is állások. Sok sikert!
2013. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!