Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úszásból bukhatok kilencedik...

Úszásból bukhatok kilencedik osztályban?

Figyelt kérdés
Kötelező tantárgy az úszás az iskolánkban, hetente egyszer két óra van, és egyáltalán nem vagyok belőle jó, de még csak kicsit sem. Nem arról van szó, hogy nem akarom, csak nem megy, "nem erre terveztek". Kilencedik végén tenni kell egy afféle "házi vizsgát", ami nem az évvégi jegyet adja, csak egy jegyet, hogy megnézzék, milyenek vagyunk. Iszonyatosan nem megy, pedig próbálkozom, és a tanár azzal fenyegetőzik, hogy megbuktat, ha nem leszek sokkal jobb a vizsgán. Megteheti? Mármint, megbuktathat? Kicsit irreálisnak tartom, hogy ha pl. színötös vagyok, emiatt bukhatok.

2013. márc. 21. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem buktathat meg ha csinálod rendesen. Az hogy nem megy pedig próbálkozol arról nem tehet egy 3 ast minimum megadhatna, ha meg megbuktat akkor beszélni kell vele, és felkell lebbezni ezt, mert ez nem úgy van.
2013. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
készség tantárgyból nem lehet megbukni
2013. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De mit kell pontosan csinálni

Csak nem "versenyt" úszni kell?

2013. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De mi nem megy benne?

Nem tudod még kicsit "gyakorolni" (órán kívül)

2013. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ad egy kettest
2013. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Többfajta úszásnemet kell tudnotok

vagy mi az ami olyan "nehéz" az egészben

2013. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A vizsga:

- Életmentés (tuti, hogy nem megy, én előbb fulladok meg)

- 3 úszásnem (záros határidőn belül, de mondom, háromszor lassabb vagyok, mint a legrosszabb)

2013. ápr. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!