Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4,1-es átlag 7. osztályban...

4,1-es átlag 7. osztályban félévkor nagyon rossz?

Figyelt kérdés

És ez jövőre számítani fog a felvételiben?

Ez a négy db hármas (matek, földrajz, történelem, és testnevelés) nagyon lehúzták az átlagom, de ez mennyire rossz??


2013. jan. 16. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
hát én 7.-ben (félévkor is) azért már belehúztam a tanulásba, de előtte nekem is kb. ilyen átlagaim voltak. szóval 7. év végére, meg 8. félévre csak 2 vagy 1 db négyesem volt azt hiszem azok közül a tantárgyak közül, amik számítottak a továbbtanulásomhoz... ne izgulj, ez a félév nem számít még.
2013. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Te jézus isten, ha általánosban ilyen az átlagod, mi lesz veled középiskolában? Hogy fogsz érettségizni? Hogy fogsz egyáltalán átmenni az érettségin, amikor 40%tól lesz csak meg a kettes? Sőt ha jól számolom lehet hogy addigra hozzák vissza azt az 50%os szabályt.. Húzz bele szerintem, mert általános iskolában ez az átlag kegyetlen.
2013. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként tudom, hogy nem túl fényes, de azért az osztályomban lévő emberkékhez képest akik csomó mindenből buknak meg ilyen 3-as átlagaik vannak és még rajzból is 2-esek azért hozzájuk képest szerintem nem lett olyan rossz, magamhoz képest igen, egy kicsit ellustultam.. :D
2013. jan. 16. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem mással kellene takaróznod. Oké, hogy más bukik, de majd nézd csak meg, mi lesz velük felnőtt korukban, vagy hogy hogyan fognak teljesíteni a középiskolában. Hidd csak el, te már nem engedheted meg magadnak, hogy lazulj, meg hogy ne tanulj, mert akár hiszed, akár nem, nagyon nem mindegy hogy milyen iskolába mész továbbtanulni, és az sem mindegy, hogy milyen százalékot érsz el az érettségin. És ha már 7.ben ilyen szarul tanulsz/tok, akkor el sem tudom képzelni, hogy hogy lesz meg a 40%-od (vagy addigra már 50 lesz), hogy legalább a 2-est elérd minden tantárgyból. Gondold csak ezt meg, mert mi most állunk az érettségi előtt, 25% a határ, ha az alatt teljesítünk, akkor baszhatjuk, nem mondom hogy nem lehetetlen összeszedni annyit, de nem a legegyszerűbb feladat. És ez nektek addigra szarabb lesz a 40-50% miatt. Szóval rossz, évvégéig javítsd ki, és ne lazsálj, mert így szar se lesz belőled.
2013. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hivatkozok a többiekre. Nem vagyok erre büszke vagy ilyesmi, feltettem egy kérdést, de azt hiszem annyira szar tanuló azért nem vagyok mint amilyennek megemlítettél.
2013. jan. 17. 16:51
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Azért a hetedik nem a legnehezebb,csak tanulni kell,mi lesz veled középsuliba?Szégyen ha valaki márt hetedikbe bukik több mindenből -.-"

15/L

2013. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem mondtam hogy rossz vagy, ne érts félre. Azt mondom, hogyha így folytatod akkor mi lesz belőled. Azokat a hármasokat próbáld valahogy kijavítani, töriből például igencsak könnyű ötöst szerezni, és földrajzból is, csak tanulni kell.
2013. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen ezen vagyok hogy ezt a pár hármast kijavítsam, köszönöm a választ.

Viszont 6-os válaszoló, nem ezt kérdeztem, köszi, hogy írtál de mindegy hagyjuk nem fejteném most ezt ki bővebben. :D

2013. jan. 17. 21:05
 9/13 anonim válasza:
Aztamindenit én viszonylag nehéz suliba vagyok hetedikes amugy ez már gimnázium és 3.6-7kozotz volt az átlagom az elmult 2evben nagyon rossz érzés rossztanulonak lenni de próbálok változtatni
2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ja és voltak ketteseim is rwndesen
2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!