Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lányként hogy érdemes puskázni?

Lányként hogy érdemes puskázni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, töriből szeretnék, a tanárom pedig férfi, szóval mondhattok merészebbeket is.
2013. márc. 22. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, akkor elég ha lefekszel a tanároddal és ha jól dolgozol akkor meg is van az a fránya jegy:))))
2013. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy szoktam,hogy benyalom magam a tanárnak és így nem leszek neki gyanús,úgyhogy könnyen nézegetem a pad alatt a füzetet,könyvet mikor dolgozat van,ha meg gyanút fog és elkezd felém jönni,akkor meg kérdezek tőle valamit közben meg próbálom becsukni a füzetet,de a legegyszerűbb lefényképezed telefonnal és kész
2013. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
esetleg gondoltál már arra, hogy tanulsz? Nálam működött a módszer, pedig nekem is ffi töritanárom volt...:)
2013. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Töriből elég ha párszor elolvasod az anyagot és megveszed a piros színű történelem atlaszt. Abban minden benne van. Ha meg valami nincs azt max beleírod halványan ceruzával a szöveg közé.

/Feltételezem ha emeltes lennél nem puskáznál./

2013. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!