Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes ezért Amerikába (USA)...

Érdemes ezért Amerikába (USA) menni és ott letelepedni?

Figyelt kérdés

21 éves leszek 7 hónap múlva és se szakmám se érettségim.

Egyetlen hobbim a fegyverek.


Azon morfondírozok már 1 éve, hogy beiratkozom a fegyverműszerész tanfolyamra utána érettségire és irány zöldkártyával az Egyesült Államok.


Szerintetek ott meg lehet élni ezzel a szakmával?

Mert én imádom a fegyvereket naponta fegyverekkel foglalkozom azokkal kelek/fekszek.


Szívesen vesszem az olyan válaszokat akik a kinti körülményekről tud beszámolót írni nekem!


És persze mások válaszát is várom!


Ja, és persze Én Magyar vagyok és leszek is!

Ide születtem ez a hazám!


De, kint is megprobálkoznék az életbenmaradással:D


20/F



2013. márc. 23. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan szerzel zöldkártyát? Miből gondolod, hogy ott kint azonnal kapsz munkát?
2013. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szaktudásodnak eladhatónak kell lenni.


a papírod ott nem ér semmit!

De zöld kártyát csak úgy nem kapsz, arra készülj!

vagy nyersz lottón vagy az egyik szülőd ott él.


Másként nem fog menni.

2013. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lottón már nyertem és megbeszéltem a hölggyel, hogy ha meglesz a szakma és érettségi együtt kb. 2év akkor újra jelentkezzek náluk amerikai konzulátus és majd meglátják tudnak e adni 90 napos látogatásra engedélyt az USA-ba.


De leszögezte csak azért mert jó szakma, mert fegyverekből meg lehet élni odakint ergo biztos megélhetés.


De ha nem is sikerülne(de miért is ne sikerülne) akkor marad Oroszország vagy Szlovákia vagy Csehország.

2013. márc. 23. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát.. európaiaknak mostanában nem igazán adnak zöldkártyát, magyaroknak meg pláne nem. Mi már voltunk kint, nekem a rokonom kint lakik Texasban, szinte minden benzinkúton kint volt, hogy Ne lopj magyar!.. tehát arrafelé így viszonyulnak hozzánk. Szerintem inkább egy európai országban próbálkozz be ezzel, németeknél pl, ott is szükség van az ilyenre. És akkor ha már lehet, akkor kint tanuld ki ezt a szakmát mert magyar oktatással lófa.szt se érsz el.:)
2013. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy ha nyertél zöld kártyát akkor miért csak 90 napra kapsz vízumot?
2013. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

17:22 értem, ez elég szomorú!

Ők, hogy tudtak kimenni Texasba?


17:24 mert addigra(2 év) már nem érvényes mert úgy nyertem a lottón,hogy véletlenül:D

És nem voltam tisztában a dolgokkal ezért a hölgy nagyon készségesen felvilágosított a lehetőségeket illetően.

2013. márc. 23. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Ők úgy, hogy a 2. vh alatt mentek ki, akkor másképp működtek a dolgok.:)
2013. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó nekik:D
2013. márc. 23. 17:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért ez a texasi történet nekem furcsa.


Gyakran azt sem tudják hogy van olyan hogy Magyarország.


Ahol én voltam ott csak a zsidók fikázták a magyarokat

2013. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17:44 és hol volt ez?
2013. márc. 23. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!