Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye ha csak középszinten...

Ugye ha csak középszinten érettségizem le abból a tárgyakból amiket kérnek attól még ugyanúgy bejuthatok? (A többi lent) JA ÉS BOCSI HA ROSSZUL FOGALMAZTAM MEG A KÉRDÉSEMET. BUNKÓ VÁLASZOKAT NEM KÉREK.

Figyelt kérdés
Most vagyok harmadikos a középiskolába vagyis jövőre leszek végzős,és már szinte el döntöttem,hogy hová is szeretnék menni tovább tanulni. Vannak olyan tantárgyak amiket emeltszinten vagy középszinten kell teljesíteni.
2013. márc. 24. 11:10
 1/4 anonim válasza:
Közép szinten érettségiztem anno ének-zenéből, és felvettek az egyetemre zene szakra.
2013. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És államin vagy önköltségesre mentél????
2013. márc. 24. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Hova akarsz menni? Ez attól függ. Pl. magyar szakra kötelező a magyar emelt. Orvosira biosz - kémia.

A legtöbb szakon viszont valamiből kötelező emeltet tenni. Ha nem, akkor pedig legalább a pontszámok miatt.

2013. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1-es vagyok: államis voltam
2013. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!