Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügy és számvitel vagy...

Pénzügy és számvitel vagy gépészmérnök?

Figyelt kérdés

Melyikre érdemesebb menni? (Amúgy még nem aktuális, 16 éves vagyok csak.) Melyikkel fogok könnyebben munkát találni?

Egyébként, ha jól vettem ki a felvi.hu-t olvasgatva, a pénzügy és számvitel már az egész országban csak költségtérítéses formában indul. Mert akkor az alapból nem lenne opció. Ebben az esetben egyértelműen gépész. Mondjuk az energetikai és a villamos is érdekel, de azok nehezebbek.


2013. márc. 24. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én gépészmérnökit ajánlom. Belőlük (főleg a jókból) sosincs elég az országban, a frissen végzettek is nagyon könnyedén el tudnak helyezkedni egész jó kezdő fizetéssel.


Egy gépészmérnök (is).

2013. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. márc. 24. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én gépészmérnökit ajánlom. Belőlük (főleg a jókból) sosincs elég az országban, a frissen végzettek is nagyon könnyedén el tudnak helyezkedni egész jó kezdő fizetéssel.


Egy gépészmérnök (is)."


Hol? Adjál tippet.

Zala, Vas és Veszprém megyében.

Vagy ne írj olyat, ami nem fedi a valóságot.

2013. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, én pont zalai vagyok.
2013. márc. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!