Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudok első éves villamo...

Honnan tudok első éves villamos mérnöki és gépészmérnöki jegyzeteket gyűjteni?

Figyelt kérdés

#villamosmérnök-gépészmérnök
2013. márc. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezért fizetni szoktak! ;) Ingyen senki nem fog adni.
2013. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, és villanyosoknál meg gépészeknél minimum tálca sör a fizetőeszköz.
2013. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi kéne, ha vóna?

ám ezekért bezony folyékony kenyérrel illik fizetni :P

2013. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak infót gyűjtök.Szeretnék mérnöknek tanulni,csak épp azon agyalok milyennek?Villamos-,vagy gépész?
2013. márc. 3. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt sztem nem az első féléves tárgyak alapján kellene eldönteni. Ha pl megnézed milyen szakirányok vannak, azzal már többre jutsz.

Érdemes végig futni a pdfeket. Ez alapján gondolom jobban el tudod dönteni, hogy miket csinálnak itt az emberek. Esetleg nézd meg a mechatronikát és a mérnök infót is, ugyan ezeken az oldalakon, mindkettő elég hasonló a villanyhoz.

gépész:

[link]

villany:

[link]

[link]

2013. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Levelezőre szeretnék menni,és Pécsett ha lehetséges!

Már 30 vagyok és mellette itt a család is,nem menne nappali szakon!Kíváncsi vagyok ,melyik lenne számomra könnyebb!

2013. márc. 3. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:

egyik sem könnyű, meló mellett pláne nem, nekem elhiheted :D

ha még család is van, akkor meg überbrutálnehéz lesz

mindkettő érdekes, villanyon komolyabb a matek, meg a programozás, cserébe gépészen talán keményebb a fizika, meg sziltan, műszaki rajz, meg ilyesmik :P

gondold át, melyikhez lenne jobban kedved

elhelyezkedni mindkettővel el fogsz tudni

2013. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A villanynál a programozástól tartanék.Gépészet lehet jobb lenne,mert lenne segítségem..Földmérést tanultam,ebből kifolyólag a matek és rajz nem problem..:)
2013. márc. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!