Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok írni nekem egy rövid...

Tudnátok írni nekem egy rövid olvasónaplót (jegyzetet) a Jókai Mór: a Kőszivű Ember fiai-ról?

Figyelt kérdés

így gondoltam például:-szerző,cím

-fejezetcím

-főbb események

-helyszín

-főbb szereplők


pl: hatvan perc



Főbb események: megmondják Baradlay Kazimir-nak hogy kővé vált a szíve és még 60 perce van élni és még stb bla bla bla


Helyszín: x-y


Főbb szereplők:Baradlay Kazimir,Kazimir felesége,Doktorátus



és legyetek szívesek így leirni a többi fejezetet is. előre is köszönöm :) (felpontozlak)



2013. márc. 24. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

" megmondják Baradlay Kazimir-nak hogy kővé vált a szíve"


Ez igen!

2013. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
Ne várd, hogy megcsináljuk a leckéd, inkább most azonnal álljál neki olvasni.
2013. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt is leírod nekünk, hogy milyen hosszú legyen? :)
2013. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát csak a lényeg legyen benne :) az előző kettő válaszolónak írnám hogy ezt a kérdést azoknak tettem fel akik nem lustá írni egy rövidke olvasónaplót
2013. márc. 25. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

"akik nem lustá írni egy rövidke olvasónaplót"


Ez rád vonatkozik?

2013. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Bakker, legalább a filmet nézd meg...

felpontozlak... röhej, akár le is pontozhatsz, vérlázító h annyi sem volt benned h a wikijét elolvasd.

[link]


fogalmad sincs róla, h mit mulasztasz el azzal, h nem olvasod el. a 12 éves húgom is értékelni tudja, igaz még nem olvasta, de a filmhez volt lélekjelenléte, még tetszett is neki! iszonyat jó mű!

2013. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt egy link ahol van kész olvasónapló

[link]

2013. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy a mai fiataloknak nincs kedve olvasni.. Jó, én is 16 vagyok, fiatal, de én imádok olvasni, az olvasónaplókat is mindig szívesen csinálom, szeretem elemezni a műveket. Egyébként meg google a barátod ha már lusta vagy egy könyvet elolvasni, és írni róla pár oldalt. Kb. 20 oldal van, ahol fent vannak kész olvasónaplók..
2013. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van 1 ember akinek "kővéválik a szíve" és nekei van 3 fia ödön richárd jenci. sok nehéz kaland árán az lett a vágkifejlet hogy jenci meghal a töbieknek meg családja lesz! VÉGE! olvasd el a könyvet vagy ink tölsd le hangoskönyvbe az is jó :P
2013. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!