Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Xyu kérdése:

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
17 Éves vagyok és sok bonyodalom után(családi bonyodalmak nem én miattam) egy olyan szakmán lyukadtam ki ami nem érdekel egy kicsit sem nem is fogom befejezni mert kirúgnak és más szakmára pedig nem mehetek át mivel túlkoros vagyok. Tény hogy az is közrejátszott hogy régen 9.-be lusta h*lye voltam tanulni.! Szóval most ott vagyok hogy kifognak rúgni(fegyelmi) és nem tudom mi tévő legyek mit dolgozzak hogy szerezzek munkát? Van eszem tudok tanulni de nem olyan szakmához ami nem érdekel! Magyarul elrontottam és nem tudom miből fogok megélni, mivel elszeretnék anyuméktól költözni! Mit javasoltok?

2013. febr. 27. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne akarj elkötlözni otthonról, mert még munkád sincs, és kevés eséllyel találsz, de azért próbálkozni lehet.

Kérdés, hány éved van meg középiskolából, de nem igaz, hogy túlkoros vagy, hiszen vannak felnőttképzések, csak utána kell nézni. Persze sok helyre érettségit kérnek.

2013. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez és még 1 teljes évem vagy!(Eddig vagyok tanköteles)
2013. febr. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!